10900 zł
Cena netto: 8 861,79 zł
Cena netto: 8 861,79 zł
SKU: 49VL5PJ-A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt LG 49VL5PJ 49 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
#EANF#
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
49VL5PJ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 110 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 607.8 mm |
| Szerokość | 1077.6 mm |
| Głębokość | 89.7 mm |
| Waga | 17.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 49VL5PJ-A |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







