4496 zł
Cena netto: 3 655,28 zł
Cena netto: 3 655,28 zł
SKU: A55K7ET
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP ProDesk 2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer HP ProDesk 2 G1i E został zaprojektowany z myślą o wydajności i efektywności; jest wyposażony w procesor Intel Core i5 i obsługuje do 2 gniazd pamięci DDR5 SDRAM. System zawiera dysk półprzewodnikowy, który zapewnia większą szybkość i niezawodność, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań. Dzięki standardom audio wysokiej rozdzielczości zintegrowany kodek audio Realtek oraz wyjście dźwięku stereo gwarantują wysoką jakość dźwięku we wszystkich aplikacjach. Łączność jest wszechstronna, a komputer wyposażono w wiele portów, w tym HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 i USB-C 3.2 Gen 2. Komputer HP ProDesk 2 G1i E spełnia kilka norm środowiskowych, co potwierdza jego ekologiczną konstrukcję, a funkcje zabezpieczeń, takie jak zintegrowana blokada kabla akcesoriów i gniazdo zabezpieczające Kensington, zapewniają spokój ducha w zakresie ochrony cennych danych i sprzętu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny jack |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (14. generacja) i5-14500 |
| Częstotliwość zegara | 2.6 GHz (rdzeń P) / 1.9 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed | 5 GHz (rdzeń P) / 3.7 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni | 14-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 11.5 MB |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Główne cechy procesora | Technologia Intel Turbo Boost |
| Typ chipsetu | Intel H770 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 2400 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express |
| Cechy | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Interfejsy wideo | HDMI, DisplayPort |
| Zgodność z HDCP | Tak |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku | Stereo |
| Max częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Brak klawiatury, bez myszy |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Realtek RTL8111K-CG |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 2 |
| Cechy | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL), PXE 2.1 support |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x16 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x1 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2280 (zgodność z pamięcią wewnętrzną) |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 z przodu) 3 x USB 3.2 Gen 1 (3 z przodu) 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) (Obsługa zestawów słuchawkowych CTIA i OMTP) 4 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4a 1 x wyjście/wejście liniowe audio 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, zintegrowana blokada kablowa akcesoriów |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, WEEE, MEPS, CEL, słabe światło halogenowe, Wietnam - MEPS, TUV Ultra Low Noise Certification, Korea MEPS, IT ECO Declaration |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 280 wat |
| Wydajność | 92% |
| Korekta współczynnika mocy | Tak (aktywne) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie | HP Support Assistant, McAfee LiveSafe (subskrypcja 1-roczna), HP Setup Integrated OOBE, HP System Event Utility, HP Documentation |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | Certyfikat TCO, generacja 10, dla komputerów stacjonarnych |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Głębokość | 30.8 cm |
| Wysokość | 33.7 cm |
| Waga | 5.98 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 49.9 cm |
| Głębokość transportowa | 40 cm |
| Wysokość transportowa | 28.7 cm |
| Waga transportowa | 9.05 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 15–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | A55K7ET |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |






